פרוייקטים בשיווק

הרצל 197 - רחובות

הרצל 197 – רחובות

הרצל 197 תוכנן בהשראת מלון דירות במנהטן. כזה שמאפשר לכם ליהנות מחוויה אורבנית בסנטר של הסיטי, יחד עם כל הפסיליטיז והפינוקים האפשריים. תמצאו בו, מלבד לובי כניסה מרווח ומעוצב, גם 3 מעליות מהירות, חניון תת-קרקעי ופרטיות מקסימלית לכל דייר.

לפרויקט הרצל 197 - רחובות

מוריה 8 רמת השרון

מוריה 8 רמת השרון

במיקום הנחשק ביותר בדרום מערב רמת השרון, על קו התפר הבלתי נראה בין הכפר לעיר, ממוקם פרוייקט הבוטיק מוריה 8. מוקף בתים פרטיים ובניה נמוכה, חזיתו פונה אל עבר המרחבים הירוקים הנפרשים עד הים, וגבו אל העורק החי והפועם של העיר- רחוב סוקולוב.

לפרויקט מוריה 8 - רמת השרון

סוקולוב 64 הרצליה

סוקולוב 64 הרצליה

הבניין מתעתד להיות סנונית ראשונה של מבנים חדשים ברחוב סוקולוב. חשיבותו האדריכלית נובעת הן מראשוניותו והן ממיקומו ברחוב המרכזי, המשלב חזית מסחרית ומגורים כאחד. בתכנון הבניין נלקחו בחשבון פרמטרים אסתטיים ופונקציונליים כאחד.

לפרויקט סוקולוב 64

פרויקט השופטים 64 - רמת השרון

השופטים 64 - רמת השרון

פרויקט השופטים 64, היוצק משמעות חדשה למושג מגורי יוקרה, מעניק לכם הזדמנות יוצאת דופן לחיות בתוך יצירת מופת של ממש. השופטים 64 הוא בניין בוטיק בקומפלקס תחום ומעוצב, המשלב סגנון חיים אלגנטי ופרטיות מוחלטת בלב הנוף העירוני התוסס של רמת השרון.

לפרויקט השופטים 64 - רמת השרון

קרית רבין – חולון

קרית רבין – חולון

הבניין בן 9 הקומות מציע לכם דירות 4, 5 חד' עם מרפסות ענק בנות 19 מ', דירות מיני פנטהאוז, פנטהאוזים מפוארים ודירות גן.
כמו בכל הפרויקטים מבית חברת בהרי, גם כאן הושקעה מחשבה בכל פרט, עם דגש על הצרכים של משפחות צעירות המהוות את פלח האוכלוסיה העיקרי בשכונה.

לפרויקט קרית רבין